Menu główne
CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Ośrodek wypoczynkowy
Sekcje zainteresowań
Wideo
Linki
Facebook Gmina Lubasz

50+ grali w piłkę

50+ grali w piłkę

 

Piłkarze, którzy swoje lata ligowych zmagań mają już za sobą, spotkali się już po raz siódmy w lubaskiej hali sportowej na Turnieju „Oldboys” o Puchar Samorządu Gminy Lubasz.

Organizatorem imprezy był Andrzej Macyszyn Radny Rady Gminy w Lubaszu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu. Sędziował wszystkie mecze Tomasz Błażyński, a ratowaniem zdrowia po „kolizjach” piłkarzy zajął się Krzysztof Orłowski.

DSC 0583

Do walki o główne trofeum stanęło sześć drużyn z terenu powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego oraz z Szamotuł.

Po zaciętych bojach (w systemie każdy z każdym) i wielkich emocjach najlepsza okazała się drużyna „Sparty” Szamotuły. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Gminy Połajewo z Wójtem Stanisławem Pochylukiem na czele. Trzecie miejsce zajęła drużyna „Relax” z Krzyża, czwarte – Gmina Lubasz, piąte – Wieleń i szóste Czarnków.

Puchary oraz dyplomy wręczył Wójt Marcin Filoda oraz Przewodnicząca Rady Gminy w Lubaszu Żaneta Andrzejewska.

Właściwie nie ma w tym turnieju przegranych, walka była bardzo wyrównana,  zdobywanie pucharów i nagród nie jest w tej całej „zabawie”  najważniejsze, chodzi przede wszystkim o sprawność fizyczną oraz integrację.

Jak zawsze, po zakończeniu zmagań sportowych, wszyscy udali się na poczęstunek ufundowany przez Pana Andrzeja Macyszyna. Swojskie kiełbaski z bigosem były wyśmienite!

 

S. Magdziarz/GOK

Copyright by gok-lubasz.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.