Menu główne
CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Ośrodek wypoczynkowy
Sekcje zainteresowań
Wideo
Linki
Facebook Gmina Lubasz

VII Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Kobiet ,,Siatka na obcasach".

10 marca 2017r. po raz siódmy odbył sie Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Kobiet pod patronatem Posłanki na Sejm RP Pani Marii Małgorzaty Janyska. Ta sportowa impreza już na stałe wpisała się do kalendarza imprez organizowanych z okazji Dnia Kobiet przez Gimnazjum im .ppłk. Z. Orłowskiego w Lubaszu. Turniej podzielony był na dwie części. Pierwsza część rozpoczęła sie o godz.9.30 i obejmowała mecze pomiędzy uczennicami następujących szkół: gimnazjum Czarnków, LO Czarnków, Edukacja Lubasz, gimnazjum Jędrzejewo oraz gimnazjum Lubasz. Turniej otworzyła dyrektor gimnazjum pani Monika Oleszczak. Wśród zaproszonych gości znalazł się Wójt Gminy Lubasz Marcin Filoda, Renata Wujec- przedstawicielka Biura Poselskiego oraz dyrektor GOK W Lubaszu Szymon Szwed. W krótkiej części artystycznej mogliśmy podziwiać wokal Agaty Ławińskiej -uczennicy klasy III a i Sebastiana Pawlaczyka- naszego absolwenta. Ciekawie zaprezentowały się dziewczęta z naszego gimnazjum w pokazie aerobiku grupowego. Na trybunach znalazło się wielu kibiców. Wśród nich liczną i wyróżniającą się grupę stanowili uczniowie LO Czarnków z dyrektorem S. Żarczyńskim na czele. Po zaciętej rywalizacji o punkty wyniki były następujące:

DSCF0615 Copy

 

I m-Gimnazjum Czarnków

II m- LO Czarnków

III m- Edukacja Lubasz

IV m- Gimnazjum Lubasz

V m-Gimnazjum Jędrzejewo

Wśród zawodniczek wyróżniono ,,Najlepiej zagrywającą turnieju" została nią Julia Golon z gimnazjum w Jędrzejewie, ,,Najlepiej atakującą turnieju "- Agata Przybył z gimnazjum w Lubaszu i ,,Najlepszą zawodniczkę turnieju"- Sabina Ryżek z LO Czarnków.

 

Druga część turnieju rozpoczęła się o godz.16.30.Tutaj mecze rozgrywały między sobą drużyny kobiet: ,,Absolwentki", ,,Atomówki", ,,Młode duchem" i,, Czarne pantery". Panie prezentowały wysoki poziom umiejętności technicznych i taktycznych. Zawodniczkom dopingowali członkowie rodzin zgromadzeni na trybunach. Po zaciętej walce wyniki wyglądały następująco:

I m-Czarne pantery

II m-Atomówki

III m -Absolwentki

IV m -Młode duchem

W przygotowaniu turnieju wsparli nas finansowo i rzeczowo sponsorzy: Maria Małgorzata Janyska - posłanka na Sejm RP, Marcin Filoda -Wójt Gminy Lubasz, Jan Pertek - dyrektor MCK Czarnków, Marcin Błędzki - Ośrodek szkoleniowo-rekreacyjny ,,Portus" w Lubaszu, Zakład Piekarniczo-Cukierniczy M. Sendal w Lubaszu, Szymon Szwed - dyrektor GOK Lubasz, Centrum Ubezpieczeń Szymkowiak oraz pan Waldemar Kaźmierczak i pan Krzysztof Orłowski. Mecze sędziowali uczniowie gimnazjum, a nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego.

                                                                                                            Zespół WF.

Copyright by gok-lubasz.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.