Islandia

Islandia w pigułce.
Na zaproszenie Biblioteki Publicznej Gminy Lubasz oraz Gminnego Ośrodka Kultury przyjechał do Lubasza po raz drugi podróżnik Roman Pankiewicz z Krakowa.
W pracowni „Sztuka z natury’, przy symbolicznej kawie i ciastku, Pan Roman opowiadał o swoich przygodach podczas podróży, a także o cyklu napisanych przez siebie książek pod nazwą „Trzy żywioły”.

islandia
Pan Roman zawsze mówi o sobie, że nie jest podróżnikiem, a w krajach, o których pisze, przebywał po kilka lat, dogłębnie poznając ich kulturę i zwyczaje.
Tym razem opowiedział zebranym słuchaczom o Islandii, w której przebywał kilka lat. Spotkanie to zapowiedź cyklicznych imprez o takim charakterze, które planowane są w najbliższej przyszłości. Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, widzom za obecność.

M.S. /GOK