Festyn dla dzieci w Klempiczu

Wielką frajdę miały dzieci w Klempiczu w ostatnią niedzielę sierpnia. Panie z Rady Sołeckiej oraz Sołtys wsi Adam Furier na zakończenie lata postanowili zorganizować dla nich piknik z wieloma atrakcjami.Niewątpliwą atrakcją dnia były zamki dmuchane, które oblegane były przez cały czas trwania imprezy. Atrakcyjne „zamieszanie” wywoływała maskotka misia od Centrum Ubezpieczeń Szymkowiak z Lubasza, rozdając gadżety, a także organizując konkursy sprawnościowe z nagrodami dla najlepszych.Nie zabrakło ogniska z pysznymi kiełbaskami oraz słodkości dla dzieci, spośród których na czoło wybiły się smakowite gofry z owocami przygotowywane na bieżąco przez panie w kuchni.Nie byłoby tak atrakcyjnie, gdyby nie finansowe wsparcie z budżetu sołeckiego oraz z Przedsiębiorstwa Żwirownia Dolata z Dąbrowy, no i oczywiście, gdyby nie duże zaangażowanie organizatorów.Muzycznie i technicznie  piknik wsparł Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu.

S. Magdziarz

Klempicz-festyn-Resizer-700SR