Sylwester pod chmurką!

Lubasz już się tak dawno nie bawił!

DSC 0869

Tradycyjnie mieszkańcy Lubasza powitali Nowy Rok na imprezie „pod chmurką” – przed Salą Wiejską. Były życzenia od Wójta Marcina Filody oraz pani Przewodniczącej Rady Gminy Żanety Andrzejewskiej, symboliczna lampka szampana, warsztaty taneczne z dj-em Bartłomiejem Turkiem oraz pokaz sztucznych ogni. Ten Sylwester różnił się jednak od wielu poprzednich, nie tylko ze względu na aurę ale i fakt, że mieszkańcy Lubasza tak licznie odpowiedzieli na zaproszenie organizatorów i do samego końca tańczyli, na powitanie Nowego Roku. Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu pragnie bardzo serdecznie podziękować panu Krzysztofowi Orłowskiemu oraz strażakom z OSP Lubasz, za pomoc w organizacji pokazu sztucznych ogni, a wszystkim uczestnikom za fantastyczną i co najważniejsze bezpieczną zabawę. Szczęśliwego Roku 2018!

Szymon Szwed / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu