Zapraszamy do zabawy!

Drodzy mieszkańcy Gminy Lubasz!

Zapraszamy w Niedzielę 11 lutego do Pracowni "Sztuka z Natury" - Relax nad Jeziorem, do zabawy w miłej atmosferze. Konkurs w Scrabble dedykowany jest wszystkim, bez ograniczeń wiekowych. Trzeba tylko troszke znać podstawy Języka polskiego. W zabawie udział weźmie 16 osób, zgłoszonych za pomocą profliu facebook Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaszu. Uczestnicy w drodze losowania zostaną podzieleni na 4 osobowe grupy i rozegrają trzy rundy eliminacyjne, w różnych konfiguracjach osobowych po 30 minut każda gra. Punkty uzyskane po zsumowaniu pozwolą wyłonić "czwórki": finałową, złotą, srebrna i brązową. Dla wszystkich uczestników na godzine 19.00 Organizator zamówi 4 pizze jako oprócz Satysfakcji nagrody za trud i wysiłek. Zwycięzca będzie miał prawo wyboru :). Zapisy ruszają. Do zobaczenia! Ferie zimowe 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu.