Menu główne
CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Ośrodek wypoczynkowy
Sekcje zainteresowań
Wideo
Linki
Facebook Gmina Lubasz

Radwan Lubasz Mistrzem

W dniu 24.02.2018r rozegrany został finałowy turniej w halowej piłce nożnej o Mistrzostwo Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile w kategorii ORLIK na hali widowiskowo-sportowej w Wieleniu. W latach poprzednich nasi chłopcy stawali juz na najniższym stopniu podium, tym razem kilkuletnia praca, utworzenie oddziałów usportowionych od września spowodowało, że Lubasz na poziomie rejonu pilskiego - pięć powiatów, osiągnął coś niesamowitego!

Aby zagrać w turnieju finałowym wcześniej należało wywalczyć kwalifikacje i jedynie zwycięzca każdej z grup miał prawo zagrać w finałowej rozgrywce. Do Wielenia zjechały się najlepsze drużyny Okręgu w kategorii ORLIK a były to:

Łobzonka Wyrzysk
MOSiR Piła
Football Academy Piła
Fortuna Wieleń - gospodarz
WKS Iskra Wyszyny
Wełna Skoki 
RADWAN LUBASZ

Turniej został rozegrany systemem ''każdy z każdym'' 1x10min

Radwan w I kolejce spotkał się z drużyną WKS Iskra Wyszyny mecz zakończył się wygraną 4:1, w drugim spotkaniu nasi chłopcy zmierzyli się z drużyna gospodarzy Fortuną Wieleń który również zakończyliśmy zwycięstwem 2:1 w III kolejce spotkaliśmy się z drużyna Football Academy Piła z którą to rozgrywaliśmy bardzo wyrównane spotkania podczas różnych spotkań towarzyskich lecz to spotkanie chłopcy rozegrali idealnie taktycznie i zwyciężyliśmy w tym spotkaniu 2:0, IV kolejka to spotkanie z Łobzonką Wyrzysk która zwyciężyła trzy wcześniejsze mecze w turnieju, w tym spotkaniu nasi chłopcy nie znaleźli sposobu na bramkarza drużyny przeciwnej i mecz zakończył się wynikiem 0:0 w przedostatniej kolejce chłopcy pokazali wyśmienitą formę strzelecką i zwyciężyli 5:0 z drużyną MOSiR Piła, ostatnie spotkanie to mecz z Wełną Skoki w którym wygrywamy 3:0 i zostajemy po raz pierwszy w historii w tej kategorii wiekowej MISTRZEM OZPN PIŁA oraz Julian Głowacki został wybrany przez organizatorów bramkarzem turnieju! Drugie miejsce przypadło drużynie Football Academy Piła, a na najniższym stopniu podium stanęła drużyna Łobzonki Wyrzysk.
kadra:

Julian Głowacki, Antoni Dudziak, Stanisław Słodowy, Wojciech Wilk, Cyprian Kawa, Mateusz Mula, Alan Budziński, Eryk Grenda, Kacper Górny 
Trener Dorian Jarosz

Wielkie podziękowania należą się RODZICOM chłopców dzięki którym mogliśmy zagrać w tak wielu turniejach towarzyskich przygotowujących do tego finałowego i nie wątpliwie jednego z większych sukcesów naszej drużyny w rozgrywkach młodzieżowych.

Teraz czekają nas zmagania już na Orlikach i boiskach trawiastych gdzie również sporo mamy do zrobienia! Jesteśmy w wojewódzkim finale o Puchar Tymbarku oraz rozgrywkach Ligi Mistrzów OZPN Piła!

28337725 1840112249393045 2994827750073878027 o-Resizer-700SR

Copyright by gok-lubasz.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.