4 urodziny Fabryki Zdrowia w Lubaszu!

Mega atrakcje na 4 urodziny Fabryki Zdrowia w Lubaszu!

Klub fitness to rozpoznawalna marka na mapie całego powiatu. Z okazji obchodzonego święta, nie tylko miłośnicy aktywności fizycznej, będą mieli okazje miło spędzić czas. Od 4 kwietnia będą się odbywały różnego rodzaju ewenty, spotkania z utytułowanymi zawodnikami fitness, a kulminacja wydarzeń nastąpi w sobotę 07 kwietnia podczas finału akcji.

Zaplanowane maratony, możliwość dania upustu emocjom przygotują wszystkich uczestników na sobotnie podsumowanie. Właśnie w tym dniu Klub będzie otwarty od godziny 14:00, a już o godzinie 15:00 prelekcję wygłosi Adam Lubczyński - trener oraz zawodnik wagi super ciężkiej w kulturystyce. Wykład będzie dotyczył treningu, diety oraz suplementacji w sportach siłowych. Tego dnia w Lubaszu będzie również gościć niezawodna Anna Nawrot z Wronek, która osiąga niebywałe sukcesy sportowe. Wronczanka jest między innymi v-ce mistrzynią świata oraz mistrzynię Europy w kulturystyce. Wiadomo już również, że Paulina Lubaczyńska z Gdańska zawodniczka fitness bikini przeprowadzi trening pośladków z zainteresowaną osobą. Adam Lubczyński oraz Anna Nawrot również wyrazili chęć przeprowadzenia treningów z chętnymi osobami. Jednak jak twierdzą organizatorzy to nie koniec atrakcji tego dnia. Będzie darmowa analiza składu ciała, degustacja suplementów diety firm Fitness Authority oraz Nuclear Nutrition, katerning dietetyczny, a także pokaz sztuki walki Muay Thai. Szykuje się dzień pełen atrakcji w Lubaszu. Sobotnie obchody rocznicowe są imprezą otwartą i organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wizyty w klubie, a klimatu dodadzą przygotowane konkursy i niespodzianki. Zapraszamy serdecznie.

IMG 8943-Resizer-700SR