KGLII

W dniu 30.05 w wyniku posiedzenia komisji konkursowej w składzie: Przewodnicząca – Ewa Stachowiak oraz członkowie: Szymon Szwed, Bartłomiej Turek, Sławomir Magdziarz, Anna Suchoń, Beata Szymkowiak, Magdalena Kicza – Stróżyńska postanowiono w ramach II edycji Kulturalnej Gminy Lubasz przyznać dofinansowanie na realizację następujących projektów:

1. 1.Cooltoralny Kruteczek
  2. 2.Lubaska Rada Seniorów
  3. 3.Towarzystwo Seniorów Słoneczko
  4. 4.Kinomani
  5. 5.Kulturalni Entuzjaści
  6. 6.Aflatoun

Pozostałe projekty nie spełniły względów formalnych. Osoby odpowiedzialne za realizację złożonych ofert zostaną poinformowane o terminie spotkania organizacyjnego przed przystąpieniem do realizacji zadań. Gminny Ośrodek Kultury na realizację wyłonionych w konkursie projektów rozwijających zainteresowania kulturalne mieszkańców Gminy Lubasz zabezpieczył blisko 9000 zł z dofinansowania lokalnego samorządu..

KULTURALNA GMINA-Resizer-700SR