Gorąca lipcowa noc w Lubaszu

Gorąca sobotnia noc w Lubaszu

Imprezy rozpoczęły się równolegle, projekcja meczu Rosja : Chorwacja na tarasie pracowni „Sztuka z Natury” oraz dyskoteka w lubaskim Amfiteatrze. W związku z fantastyczną aurą, zapełnionym w 100% polu namiotowym i domkach Ośrodka Wypoczynkowego oraz spragnionych muzycznych i sportowych wrażeń mieszkańców Gminy obydwa wydarzenia cieszyły się ogromną frekwencją. Oczywiście punkt kulminacyjny czyli konkurs rzutów karnych, na chwilę wyciszył bity dja Kolika ale później już trwała zabawa w najlepsze. Do zakończenia Mundialu pozostały 4 spotkania, już teraz w imieniu Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaszu, a dzięki wsparciu Samorządu Gminy Lubasz oraz Szkoły Podstawowej w Lubaszu zapraszamy na projekcje spotkań na dużym ekranie, dzięki umowie z TVP w Oficjalnej Strefie Kibica w Lubaszu. Harmonogram spotkań:

WTOREK 10.07.2018 GODZINA 20.00 FRANCJA : BELGIA

ŚRODA 11.07.2018 GODZINA 20.00 CHORWACJA : ANGLIA

SOBOTA 14.07.2018 GODZINA 16.00 MECZ O III MIEJSCE

NIEDZIELA 15.07.2018 GODZINA 17.00 FINAŁ

IMG-20180708-WA0002

Gastronomia na najwyższym poziomie z pewnością pozwoli w pełni celebrować ten wyjątkowy czas sportowych wrażeń. Nie będą się nudzili również Ci, którzy planują spędzać wakacje w Lubaszu i okolicach. Za tydzień w sobotę kolejna dawka muzycznych wrażeń, tym razem zabawa muzyczna od 20.00 w sobotę 14 lipca do godziny 1 w nocy. Zapraszamy Dziękujemy również wszystkim młodym uczestnikom wczorajszych „baletów” za sprawne ogarnięcie obiektu, nie łatwo jest doprowadzić Amfiteatr, widownie do porządku gdy bawi się tutaj blisko trzysta osób.

Szymon Szwed/GOK Lubasz