Gminny Ośrodek Kultury

przy ul. Kościelnej 4 w Lubaszu
Czynny od poniedziałku do piątku
w godz. od 8.00 do 16.00
ZAPRASZAMY!

G.O.K

Gminny Ośrodku Kultury w Lubaszu jest instytucją kultury o charakterze środowiskowym.

W strukturze GOK znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy oraz Publiczna Biblioteka.

Bazę GOK stanowią: budynek biurowy z Kawiarnią "Relax", plac zabaw, amfiteatr, Sala Wiejska przy ul. Podgórnej, hala widowiskowo-sportowa przy Gimnazjum w Lubaszu, boiska "ORLIK", pomieszczenia biblioteczne przy ul. Chrobrego 35, wiatrak w Dębem, baza turystyczno-wypoczynkowa nad Jeziorem "Dużym"(stołówka, wypożyczalnia sprzętu wodnego, domki campingowe, pole namiotowe z caravaningiem (camping nr 214), skate park i in.

GOK zajmuje się organizacją wielu imprez w gminie Lubasz, takich jak Dni Lubasza, dożynki, turnieje, koncerty, plenery itp., jak również prowadzeniem kół zainteresowań ( plastyczne, teatralne, muzyczne, fotograficzne, taneczne ).

GOK koordynuje działania sportowe na terenie gminy, współpracuje z sołectwami wsi, szkołami i organizacjami działającymi na terenie Gminy Lubasz.

Biblioteka Publiczna Gminy Lubasz
Nasza biblioteka  mieści się w budynku Banku Spółdzielczego. Znajdą tam państwo literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Gmina Lubasz
Administracyjnie teren gminy położony jest w północno-zachodniej części województwa wielkopolskiego, w Powiecie Czarnkowsko-Trzcianeckim,
o powierzchni 167 km2, 7041 mieszkańców.
Jesteśmy w okolicy jedną z najbardziej rozwijających się gmin wiejskich.

Serdecznie zapraszamy.